For a few dollars more...

Nazwa obozu: For a few dollars more...
Termin obozu: 18.06.2003 - 23.06.2003 (4 dni)
Miejsce obozu: Bieszczady pomiędzy Lopiennikiem a Tarnicą

Ilość miejsc: 10
Kierownik obozu: Michał Skrzyniarz
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; +48 606 922455
Koszt: ok. 150 PLN jeśli brak zniżki na PKP to trochę drożej, jeśli będzie 10 osób to fundniemy sobie grupowy i będzie trochę taniej.
Charakter obozu: rozpoznanie walką schronisk i baz namiotowych regionu bieszczadzkiego 

ble ble ble ble będziemy chodzić i szukać czegoś tam... (200 tyś dolarów w złocie chyba styknie) a tak na serio... no właśnie nie będzie na serio. W planach mamy odwiezienie paru miejsc, które chce wam pokazać... Łopienka - wymarła o tej porze roku baza pełna leśnych duchów czekających na nowe lato ... najdziksze jary "ukochanej doliny" ... a potem... Połonina ... może dwie... i co nam wpadnie tam po drodze do głowy. 
Z dodatkowych atrakcji występują: ...ostatni taki pociąg PRL-u, nocny ekspres "Zagórzański Rzeźnik" ... i jego dzielna załoga z PKP... poza tym Wuj Dobra Rada... Dziad Motyl i wielu innych.

Obóz jest przeznaczony dla wszystkich, nie ma znaczenia czy zrobiłeś z plecakiem 10.000 mil czy 0 mil. Będziemy spać w 2X schronisko raz wiata... jeść wykwitnie potrawy z ognia... pić wodę ze strumieni... i cieszyć się życiem.

Krótki wypad przed okresem letnim... pozwoli zasmakować trampowskiego letniego życia. 

No to zapraszam. 

Skrzyniarz

Tags: