O Rajdzie

Październik to według niektórych najpiękniejszy miesiąc w górach. To czas gdy żółkną i czerwienią się liście, a na południe kraju napływa ciepłe zwrotnikowe powietrze przynosząc złotą polską jesień. To dobra chwila by na moment oderwać się od szkolnej rzeczywistości, ruszyć z nami w góry, poznać ciekawe miejsca i nowych ludzi.

 

Zapraszamy Was na Rajd Beskidzki Trakt - jesień 2009, który w tym roku odbędzie się w Beskidzie Żywieckim w dniach 16-18 października. Trasy spotkają się razem w sobotę 17.X.2009, w urokliwym miejscu na polanie pod Krawcowym Wierchem.

 

Zapisać się na Rajd możecie zgłaszając się:

a) bezpośrednio do prowadzących trasy (mailowo, telefonicznie lub na spotkaniu przedwyjazdowym)

lub

b) we wtorek 6 października (godz 18-19), bądź 13 październka (godz 17-19) na Politechnice Warszawskiej (będziemy na Was czekać w holu przy wejściu do budynku). Każda trasa będzie liczyć do ok. 10 osób, w przypadku dużej ilości chętnych pierwszeństwo zapisu, będą miały osoby, które zgłoszą swoje uczestnictwo w Rajdzie jako pierwsze.

Dla osób niepełnoletnich warunkiem uczestnictwa jest potwierdzona przez rodziców karta uczestnika (którą można ściągnąć) klikając TUTAJ. Kartę należy dostarczyć kierownictwu Rajdu (6 lub 13 października) lub bezpośrednio przewodnikowi prowadzącemu trasę.

 

Koszt imprezy wynosi około 45 zł (wpisowe) + ok 100 zł (ostateczna kwota zostanie podana przez przewodnika) . W cenie wyjazdu zapewniamy: koszulki rajdowe, wyżywienie, przejazdy i nocleg. SKPB jest organizacją typu non-profit i przewodnicy nie czerpią ze swojej pracy żadnych korzyści majątkowych.

 

A zatem... :)

Do zobaczenia w Beskidzie Żywieckim !!!

Kierownictwo Rajdu:

Adam Rączkowski

Piotr Bielawski

Kontakt: trakt@skpb.waw.pl, 501-033-417

 

 

 

Patronat nad cyklem imprez górskich "Beskidzki Trakt" sprawują: