Image Slider - chatka SKPB

  • Galeria chaty SKPB
  • Teodorówka na zrzutka.pl

Beskidzkie Mikołajki w Teodorówce - 6-7.XII

Witajcie! Serdecznie zapraszam Was na kolejne Mikołajki w Teodorówce! Już w weekend 6-7 grudnia udamy się na spotkanie Świętego Mikołaja, który, jak wieść niesie, brnie już przez pasmo graniczne z worem pełnym prezentów! W planie atak na Chyrową, mini-gra terenowa, film i dobra zabawa!

 

Wiadomo, że gdy w mieście 6 grudnia Mikołaj wpycha się do przewodów wentylacyjnych, aby zasilić wiszące tu i ówdzie skarpetki prezentami, w Beskidzie trzeba się trochę wysilić, aby Święty-od-prezentów pofatygował się "Na Góry" (tak zwą nasz przysiółek na dole w Dukli). Ruszymy zatem w teren na poszukiwanie Sami-Wiecie-Kogo. Plotka głosi, że w tym roku ŚM obozuje na Chyrowej, ale znając tego cwaniaka, pewnie nie omieszka schować towaru gdzieś w jarze.

 

Ale oczywiście, nic to dla nas. Nasze wyczulone nosy znajdą prezenty wszędzie! Biada Ci Mikołaju! Nawet w dobie kryzysu finansowego nie oszczędzimy Twojego wora. Prezenty będą nasze!

 

Jeśli więc i Ty chcesz wziąć udział w obławie na Mikołaja, napisz do mnie na baranowski.radek[orangutan]gmail.com lub chata[szympansik]skpb.waw.pl . Im wcześniej dasz znać, że jedziesz - tym lepiej (i taniej ze względu na ew. bilet grupowy). Wyjazd w piątek 5 grudnia wieczorem, powrót w poniedziałek na pracę (6-7 rano). Zabrać musisz jedyne sprzęt do spania, coś do jedzenia (chociaż i tak wspólnie się żywimy) oraz prezent na wymianę (no...tego...z tym uszczuplaniem wora to żartowałem, sami musimy sobie kupić prezenty. ale nie za drogie, bez przesady, tak do 20-25zł max.).

 

Czekamy wobec tego na Wasze zgłoszenia!

Serdecznie zapraszam!baranek