Image Slider - chatka SKPB

  • Galeria chaty SKPB
  • Teodorówka na zrzutka.pl

Sylwester w studenckiej chacie SKPB w Teodorówce (Beskid Niski)


TEO sylw3 IMG 7413Zapraszamy na sylwestra w Beskidzie Niskim! W tym roku impreza w górskiej chacie SKPB w Teodorówce k. Dukli odbędzie się w dniach 28 grudnia - 1 stycznia.

Możesz przyjechać na cały ten czas lub na krócej.  BRAK MIEJSC, możesz zgłosić się tylko na listę rezerwową.

 

SZCZEGÓŁY:

W tym roku w okresie sylwestrowym pojedynczy nocleg w Teodorówce kosztuje 16 zł od osoby lub 55 zł za pakiet sylwestrowy, czyli za cztery noclegi (28/29.12, 29/30.12, 30/31.12 i 31.12/01.01). 

Każdy sylwestrowy gość Teodorówki w cenie noclegu otrzyma los w loterii nagród niespodzianek. Losowanie i wręczenie nagród nastąpi w noc sylwestrową. Dodatkowo dla gości, którzy będą w chacie z 31 grudnia na 1 stycznia przewidziany został chatkowy gofr lub inna słodkość.

Goście chaty śpią na przywiezionych przez siebie karimatach i we własnych śpiworach. Więcej o warunkach w chacie>>>

W okresie sylwestrowym obowiązuje całkowita rezerwacja noclegów.

UWAGA! 21 grudnia 2013 r. zakończyliśmy przyjmowanie sylwestrowych zgłoszeń. Możesz zapisać się już tylko na listę rezerwową. Zapraszamy za to do Teodorówki od 1 do 6 stycznia :-) 

JAK ZAREZERWOWAĆ POBYT SYLWESTROWY W CHACIE SKPB?

  1. Wypełnić formularz zgłoszeniowy.
  2. Poczekać na mailowe potwierdzenie rezerwacji wysyłane przez organizatora sylwestra (nie robi tego automat, więc prosimy o cierpliwość, może to potrwać do jednego dnia lub nawet dwóch dni) i zawierające numer konta, na które należy wpłacić opłatę za noclegi.
  3. Po otrzymaniu potwierdzenia od organizatora wpłacić do dnia 17 grudnia (wtorek) pełną opłatę za wszystkie zarezerwowane noclegi, koniecznie z dopiskiem „Sylwester Teo 2013”. Jeśli zgłaszasz się po 17 grudnia, wpłaty dokonaj niezwłocznie po otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji. Wpłata jest ostatnim etapem rezerwacji noclegów w okresie sylwestrowym. Należy jej dokonać na nr konta przesłany w potwierdzeniu rezerwacji.
  4. Rezerwacje, za które do dnia 17 grudnia nie wniesiono opłaty za noclegi na wskazane konto, uznaje się za nieważne. Analogicznie rezerwacji dokonanych po 17 grudnia i nieopłaconych niezwłocznie po rezerwacji, jednak nie później niż do dnia 22 grudnia.
  5. W przypadku rezygnacji z noclegu z 31 grudnia na 1 stycznia opłata za tę noc nie podlega zwrotowi. W odniesieniu do pozostałych noclegów 50 proc. całej opłaty za nie stanowi bezzwrotny zadatek.

Jeżeli masz pytania dotyczące pobytu w chacie w okresie sylwestrowym, napisz na: teosylwester [małpa] gmail.com

Zobacz galerię zdjęć z poprzednich sylwestrów i innch imprez w chacie >>>

Wieczorami w Teodorówce często króluje gitara,  a śpiewanki nie raz kończą się nad ranem.  W tym roku zapowiada się najbardziej muzykalny sylwester w historii chaty!

Teo granie 4

Jeśli nigdy nie byłeś/aś w Teodorówce, to w słonczeny zimowy dzień chata wygląda tak, jak na poniższym zdjęciu. Poza wędrówkami górskimi można też chodzić na rakietach i jeździć na nartach zjazdowych w pobliskiej Chyrowej. 

Wszystkiego o chacie dowiesz sie na stronie www.chata.skpb.waw.pl .

teo zima 1024