Podziękowania

XLII Rajd Beskid Niski już za nami, zbliża się czas robienia planów na wakacje. Niniejszym chcielibysmy podziękować wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji tegorocznego Rajdu Beskid Niski i Beskidzkiego Traktu.
Czytaj więcej...

Ześrodkowanie


2 maja wszyscy uczestnicy XLII Rajdu Beskid Niski spotykają się na Ześrodkowaniu, które odbędzie się w Regetowie, nieco powyżej naszej bazy namiotowej.

Ześrodkowanie rozpocznie się o godz. 17. Będą konkursy oraz losowanie plecaka HiMountain Woodpecker IV, koncert zespołu Semenca, a wieczorem tradycyjne ognisko i śpiewanki do samego rana. Nie zapomnimy oczywiście przygotować dla Was pysznej zupy i gluta ;-)
Czytaj więcej...

Beskidzki Trakt

Wiosna w tym roku jakoś nie może się zdecydować czy przyjść czy nie. Czekanie na nią w mieście powoli zaczyna męczyć; może warto więc poszukać jej gdzieś indziej?

Jeśli też masz już dosyć zimy, dosyć szkoły i dosyć nudzenia się w domu, rozwiązanie jest proste. Pojedź z nami na Rajd!
Czytaj więcej...

Regulamin


A oto zbiór niezbędnych każdemu uczestnikowi Beskidu Niskiego 2006 informacji dotyczących przydatnego sprzętu, jedzenia, finansów oraz szeroko rozumianych zasad uczestnictwa w Rajdzie.
Czytaj więcej...