Ześrodkowanie


2 maja wszyscy uczestnicy XLII Rajdu Beskid Niski spotykają się na Ześrodkowaniu, które odbędzie się w Regetowie, nieco powyżej naszej bazy namiotowej.

Ześrodkowanie rozpocznie się o godz. 17. Będą konkursy oraz losowanie plecaka HiMountain Woodpecker IV, koncert zespołu Semenca, a wieczorem tradycyjne ognisko i śpiewanki do samego rana. Nie zapomnimy oczywiście przygotować dla Was pysznej zupy i gluta ;-)Zagra zespół Semenca, który od 2003 roku gra muzykę polską z Podhala i Beskidu Żywieckiego, słowacką, węgierską, bałkańską, rumuńską oraz romską - część wykonuje tradycyjnie, część w aranżacjach grupy. W skład zespołu wchodzą Basia i Asia Ulatowskie, Anita Janukiewiecz, Ola Ciepłoch, Janusz Wawrzała i Krzysztof Łabaz.

W losowaniu plecaka będą mogli wziąć udział wszyscy uczestnicy Rajdu - wystarczy wypełnić krótką ankietę. W losowaniu nie mogą brać udziału członkowie SKPB Warszawa.

Jeśli nie będziesz na żadnej Trasie, również możesz wziąć udział w Ześrodkowaniu- wystarczy zapłacić wpisowe na Rajd (25 zł).

Zapraszamy!

Wasze Kierownictwo Rajdu
Tags: