Image Slider - Beskid Niski 2019

  • 54 i 55 - tymczasowy

Studencki Rajd Beskid Niski 2019 - podziękowania

 

DSC04691

fot. Filip Rezner

55. Studencki Rajd Beskid Niski przeszedł do historii. Przez kilka dni, na przełomie kwietnia i maja po raz kolejny wędrowaliśmy szlakami, ścieżkami, grzbietami i dolinami Beskidu Niskiego wraz z 9cioma rajdowymi trasami.

 Spotkaliśmy się na ześrodkowaniu Rajdu na łące we wsi Długie koło Radocyny w sobotę 4. maja. Mimo początkowych, deszczowych zapowiedzi pogoda była dla nas łaskawa, mogliśmy więc wszyscy wspólnie wymienić się opowieściami z tras, pośpiewać przy ognisku oraz powalczyć o nagrody podczas Igrzysk Ześrodkowania!

 Dziękujemy przede wszystkim wam, którzy zapisaliście się na nasze trasy, lub po prostu odwiedziliście nas na Ześrodkowaniu. Rajd Beskid Niski od ponad 50-ciu lat odbywa się dzięki wam i dla was.

Dziękujemy wszystkim prowadzącym trasy podczas tegorocznego Rajdu: Ewie Perlińskiej-Kobierzyńskiego, Natalii Zwolińskiej, Ani Zając, Asi Pniewskiej, Dorocie Zintel, Agnieszce Zarzyckiej, Klarze Kamińskiej, Kasi Janiak, Kamilowi Osipowiczowi, Wojtkowi Owczarkowi, Miseczce, Misterowi, Krzyśkowi Mazurkowi, Bartkowi Kobierzyńskiemu, Jackowi Perłowskiemu, Pawłowi Lustigowi i Piotrowi Bonikowi.

Dziękujemy fenomenalnym kursantom 55. Kursu Przewodnickiego za ogromną pomoc przy ześrodkowaniu, zwijaniu i noszeniu namiotów i tysiącu innych prac, które wykonaliście. Jesteśmy z was bardzo dumni :) Dziękujemy też kadrze przejścia wiosennego: Ali Szymków, Marcinowi Błońskiemu, Barankowi i Kacprowi Przemyskiemu.

BARDZO dziękujemy Piotrowi Szulewskiemu z rodziną za rajdowe ognisko, ognisko kuchenne bez którego nie byłoby kolacji, rąbanie, cięcie i piłowanie drewna i wszystko co zrobiliście. 

Pawłowi Gilewskiemu za rady, słowa, pomoc na dosłownie każdym froncie i prace ziemne, które każdy z nas miał okazję podziwiać. 

Bartkowi Pergółowi za pomoc przy pakowaniu jedzenia, rozstawianiu ześrodkowania i rozbijaniu namiotów

Tomaszowi Mazurowi za rąbanie i przenoszenie drewna oraz przyjmowanie tras w biurze Rajdu

Asi Pniewskiej za wysuszenie rajdowych namiotów.

Ks. Przemysławowi Dudkowi, którzy przyjechał do nas spod Jasła, żeby poprowadzić Mszę w niełatwych warunkach.

Mateuszowi Glisdzie za podarowanie drewna na ześrodkowaniowe ognisko

Andrzejowi Pinkorowi za przewiezienie tego drewna

Dziękujemy naszym sponsorom:
Wydawnictwu Czarne za zniżki na książki
sklepowi Polarsport za bony na zakupy
firmie Stoor za torby, chusty, czapki i koszulki termiczne

Wydawnictwu Rewasz za przewodniki

Esri Polska za kubki, torby i gadżety

Marysi Chrostowskiej i Filipowi Reznerowi za przygotowanie pysznej kolacji oraz pyszniejszego deseru, załatwienie drewna i miejsca na ześrodkowanie. Za zdjęcia i czujne oko drona.

Ewie Czupcie za zorganizowanie biura Rajdu i bieganie od namiotu do namiotu tak, żeby każdy wiedział wszystko. Oraz za gaszenie pożarów.

Pawłowi Lustigowi za trzymanie ręki na kierownicach wszystkich autobusów i zorganizowanie dla nas bezpiecznego dojazdu oraz powrotu.

Blance Błaszczak za gry i zabawy na ześrodkowaniu

Ani Frydzie i Tomkowi Oleńskiemu za logistykę, zakupy i nieskończoną liczbę wykonanych telefonów.

Marii Niedziółce za niezłomne ogarnianie wszystkie czego tylko się dało - kuchni, posiłków, za kontakt ze sponsorami, wypożyczenie namiotów (dzięki Tobie mieliśmy gdzie spać!), za godziny spędzone w samochodzie.
Dominikowi Góralczykowi, spiritus movens 55. Rajdu, za załatwienie sprzętu, niezliczone kursy między między Warszawą, Teodorówką a Długiem (pakowanie i rozpakowywanie przyczepki!), noszenie, dźza przepiękne plecaki, nagrody, znoszenie naszych uwag w sprawie logo tak, aby było idealne, za to, że byłeś wszędzie tam, gdzie była potrzebna pomoc.

Dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna, kto pomagał nam przy organizacji Rajdu w Warszawie oraz na miejscu, za rozbijanie namiotów, noszenie garów, bieganie z megafonem i za wszystkie inne rzeczy. Dzięki wam to wszystko było możliwe. 

Organizatorzy 55. Studecnkiego Rajdu Beskid Niski