Image Slider - Eskapebolino 2018

 • 1%_dla_SKPB_2022

  1% Twojego podatku, 99% naszej pracy.

 • Beskid Niski 2022

  Wszystkich młodych oraz tych bardziej młodych duchem niż peselem zapraszamy do udziału w 56. Studenckim Rajdzie Beskid Niski. Tegoroczny rajd odbędzie się 2 Maja w Jasielu, na polu namiotowym w rez. Źródliska Jasiołki.

  W ramach rajdu odbędą się piesze trasy różnej długości. A tych którzy mogą poświęcić nam tylko jeden dzień zapraszamy na samo ześrodkowanie. Na pewno nie zabraknie tradycyjnego już ogniska!

  Tegoroczne hasło rajdu to „U źródła”.

  Jasiel to nazwa doliny we wschodniej części Beskidu Niskiego w której toczyło się niegdyś bujne życie nieistniejącej dziś już wsi łemkowskiej. Na tle innych miejsc Beskidu Jasiel wyróżnia się wyjątkową przyrodą na którą wpływ ma meandrująca tam Jasiołka. Oprócz pięknej przyrody znajdziemy tam majestatyczne, kamienne krzyże, stare cerkwisko z cmentarzem oraz pozostałości po dawnej strażnicy.

  Zachęcamy do aktywnego śledzenia strony, a wszelkie dalsze informacje będziemy publikować na facebooku na funpage rajdu.

VI EskapebolInO 2018 - impreza na orientację

eskapebolino logo 2018 raster mdSerdecznie zapraszamy Was na niedzielę 10 czerwca  do Celestynowa pod Warszawą, na VI edycję EskapebolInO - czyli dzienną imprezę na orientację!  Planujemy 8 tras marszów pieszych w różnych kategoriach: dla zaawansowanych (TZ), średniozaawansowanych (TU), niezaawansowanych (TT), poczatkujących (TP) oraz trasę familijną (TF) przeznaczoną dla rodziców z dziećmi. Kategorie TT, TU i TZ składają się z dwóch etapów, każdy po 3-5 km. Mapy, szczególnie na trasach TU i TZ, będą przekształcone. Trasa TP jest jednoetapowa o przebiegu 4 km.

 

Równolegle do EskapebolInO, na terenie Centrum Edukacji Leśnej (w którym będzie Baza Zawodów) będzie odbywać się Piknik Edukacyjny. W programie wiele ciekawych atrakcji, m.in. degustacje "leśnych smaków" czy malowanie na drewnie. Zachęcamy do udziału w obu imprezach, szczególnie rodziny z dziećmi :) - szczególy w osobnym artykule

 >>> MAPY I WZORCÓWKI <<<

 >>> PROTOKÓŁ I WYNIKI KOŃCOWE <<<

Śledź nas na Facebook'u!

Aktualności:

19.06 - Publikujemy wyniki końcowe oraz protokół
14.06 - Publikujemy Wyniki wstępne
12.06
- Publikujemy mapy poszczególnych tras oraz wzorcówki
09.06
- Publikujemy komunikat techniczny ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi poszczególnych tras
07.06
- UWAGA! Wydłużamy zapisy do północy! Osobom, zapisanym po północy lub tym, którzy pojawią się bez zapisów w Bazie wpisowe wzrośnie o 50%. Nie możemy też zagwarantować pełnych świadczeń (np. mapy dla każdego uczestnika w zespole, tylko np. jedną na zespół)
05.06. 
- Dodaliśmy mapę trasy dojściowej
01.06. - NOWOŚĆ!
Będą dwie trasy familijne (TF): dłuższa-piesza i krótsza-przejezdna dla wózków dziecięcych. - jest możliwość startu w obu trasach (szczególy w regulaminie)
30.05.
- Wprowadziliśmy w Regulaminie imprezy zmiany konecznie ze względu na rozporządzenie RODO
28.05.
- Dodano infromację dot. Pikniku Edykacyjnego w Centrum Edukacji Leśnej