III Nocne Manewry - wyniki

skpb manewry logo kolorIII Nocne Manewry przeszły do historii. Pierwsze wyliczenia wskazują, że udział wzięło 479 uczestników + ok. 70 kursantów SKPB. 

Na stronie zawodów opublikowaliśmy wstępne wyniki. Zwycięzcom gratulujemy! Wkrótce wrzucimy też mapy i wzorcówki. Jeżeli macie fajne zdjęcia z imprezy - podsyłajcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., chętnie opublikujemy je w galerii :) 

Zespoły, które musiały wcześniej opuścić Bazę Zawodów  mogą odebrać puchary i dyplomy w najbliższy wtorek (19.11) w Południku Zero o godzinie 20:00. 

Dziękujemy za udział w Manewrach. Zapraszamy za rok! :) Jeżeli podobało Wam się na Manewrach SKPB polecamy imprezę NMNO "Darżlub" organizawną przez SKPT Gdańsk. Zapisy już w poniedziałek 18.11 (uwaga miejsca rozchodzą się w 5 minut!)

Jeśli chcesz dostawać informacje o innych niekomercyjnych imprezach organizowanych przez SKPB Warszawa - zapisz się do naszego newsletera. 

Tags: