Od kierownictwa

Parę słów wstępu

Warszawskie Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich, jak co roku, organizuje wakacyjne wyjazdy w góry. Po raz kolejny zebraliśmy indywidualne obozy pod wspólnym szyldem Akcji Letniej. Mamy nadzieję, że pozwoli to każdemu z Was wybrać z szerokiej oferty coś dla siebie i pojechać z nami na obóz, którego nie zapomnicie. Mało kto w erze wirtualnej rzeczywistości i komórek dzwoniących nawet w teatrze, potrafi zrozumieć coś, co łączy Was i nas - miłość do gór. Ze wspólnych - i to tak niecodziennych - zainteresowań, powinno wyniknąć coś dobrego.

Zapraszamy Was na wędrówkę. Miejsce (różne grupy i pasma górskie w łuku Karpat) i czas wybierzecie sami. W tym roku piechurom szczególnie polecamy Rumunię i Ukrainę. Fanatykom dwóch kółek proponujemy obozy rowerowe, zaś dla miłośników sztuki gratką będzie wędrowny plener rysunkowy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszej bazy namiotowej w Regetowie.
Podajemy telefony do prowadzących - najlepiej zadzwonić przed wyznaczonym spotkaniem przedwyjazdowym i dowiedzieć się o szczegółach oraz zapisać na obóz. Na spotkaniu przewodnicy rozwieją wszelkie wątpliwości, a także, co mniej przyjemne, wezmą od Was zaliczkę na bilety, apteczkę i ubezpieczenie. Przypomną też, że w górach z SKPB nie pije się alkoholu. Zapewniamy natomiast inne, nawet bardziej odurzające rozrywki: odwiedzanie miejsc, których urodę i charakter trudno porównywać z czymkolwiek innym, i bycie tak blisko gór, że bliżej się już nie da.
Do zobaczenia.
Wirtualne Kierownictwo Akcji
 

Informator: Adam Filip, Michał Grycz
Plakat: Maciek Szreter, Łukasz Płatkowski, Jan St. Baran, Michał Grycz
Internet: Maciek Szreter
Zdjęcia: Łukasz Kowalik, Michał Grycz
Mapka: Paweł Duma

Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli w organizacji Akcji Letniej.

Akcja Lato została zorganizowana przy pomocy finansowej:
Urzędu Gminy Warszawa-Centrum
Komisji Sportu i Turystyki Samorządu Studentów Politechniki Warszawskiej
Zarządu Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego
DZIĘKUJEMY!

Tags: